Shopping Cart

Kontakt: 0917 540 838

Doručenie Slovensko – GLS Kuriér (do 24hod.) 3.99€

Kontaktujte nás

0917 540 838

Sociálne siete

Čo sa dá robiť so slabým svetlom zo svetlometov?

Svetlá a osvetľovacie systémy spoločnosti OSRAM pomáhajú vidieť krásy sveta, zaručujú bezpečie a pohodlie a umožňujú efektívne využívanie zdrojov. Už viac ako sto rokov spoločnosť OSRAM preukazuje, že “inteligentné svetlo je jej vášňou”. Ako celosvetovo pôsobiaca spoločnosť na celom svete neochvejne presadzujeme sociálne a ekologicky zodpovedné politiky a postupy a snažíme sa finančne podporovať domáce i zahraničné umenie a kultúru.

 

osram budova

OSRAM je jedným z dvoch najväčších výrobcov osvetlenia na svete. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment od základných súčastí až po elektronické predradníky, kompletné systémy svietidiel a regulácia osvetlenia a riešenia osvetlenia.

Svetlo je základným predpokladom pre riadenie a autožiarovky sú prvou a jedinou súčasťou bezpečnostného systému, ktorý skutočne pomáha predchádzať nehodám. Autožiarovky Osram podporujú aktívnu bezpečnostnú ochranu, aby sa zabránilo nehodám zvýšením celkovej viditeľnosti a osvetlením vozovky. Autožiarovky Osram umožňujú vodičovi vidieť skôr a vidieť ďalej na vozovku, takže sa môžu vyhnúť potenciálnym rizikám. Autožiarovky Osram v kombinácií s pasívnymi bezpečnostnými prvkami vozidla,  poskytujú aktívnu bezpečnosť a osvetľovacie riešenia pomáhajú zlepšiť celkovú dôveru vodiča a propagovať bezpečnejší zážitok z jazdy.

Okolnosti ovplyvňujúce viditeľnosť

Pri jazde v noci a zlé poveternostné podmienky sú hlavnými faktormi, ktoré ovplyvňujú viac ako 60% automobilových nehôd. Ľudské oko nie je prispôsobené k videniu v tme: mladý vodič s perfektným zrakom stratí 2/3 svojej vizuálnej kapacity v noci. Ostrosť nočného videnia tiež rýchlo klesá s vekom. Napríklad vo veku 45 rokov,  ľudské oko potrebuje štyrikrát viac svetla, než vo veku 25 aby bolo schopné vnímať rovnaké okolnosti jazdy. Spoločnosť Osram špecialne vyvinula autožiarovky Night Breaker Unlimited, ktoré vám umožnia vidieť ďalej a jasnejšie. Rada Night Breaker Unlimited predstavuje úplne novú generáciu autožiaroviek a osvetlenia. Viac informácií nájdete priamo v produkte kliknutím na tento odkaz: Osram Night Breaker Unlimited.

Zmenšená ostrosť videnia pri výsledkoch v noci:

  • Chudobnejšie vnímanie farieb a zmenšenie kontrastu
  • zvýšená citlivosť na oslnenie
  • obtiažne vyhodnotenie vzdialenosti
  • únava

Silné osvetlenie, ktoré majú na svedomí halogénové autožiarovky Osram a xenónové výbojky, pomáha zmierniť tieto problémy a maximalizuje nočné videnie v každom veku. Osram autožiarovky sú presné a silné, takže je lepšie vidieť prekážky a poskytujú vodičovi viac času reagovať.

Spoločnosť Osram vyrába vysoko kvalitné automobilové autožiarovky, ktoré vytvárajú osvetlenie s maximálnym svetelným výkonom v kombinácii s dlhodobou výkonnosťou. Ponúkame najefektívnejšie riešenie osvetlenia pre našich zákazníkov, pretože vieme, že naše vysoko kvalitné osvetlenie môže zachrániť životy.

 

Doručenie ZDARMA

Všetky objednávky nad 80€

Rýchla donáška do 24 hod.

90% tovaru skladom

100% originál

Originálny tovar záruka 100%

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa / Stripe