Shopping Cart

Kontakt: 0917 540 838

Doručenie Slovensko – GLS Kuriér (do 24hod.) 3.99€

Kontaktujte nás

0917 540 838

Sociálne siete

Cenník dopravy a možnosti doručenia

Cenník dopravyups-logo
Zasielanie tovaru realizujeme kuriérskou spoločnosťou UPS (cena 2,99 €).
objednávka do 80 € – cena zaslania – 3,99 € s DPH
objednávka nad 80 € – zaslanie zdarma
*Pri nadmernej váhe zásielky bude suma za prepravu účtovaná indivduálne po vzájomnej dohode, podľa aktuálneho cenníka prepravnej spoločnosti UPS za nadmerné zásielky.

Možnosti doručenia

Dobierka – platbu za tovar uskutočníte kuriérovi pri preberaní tovaru.
Bankový prevod – Zákazník vykoná platbu po obdržaní mailu s rekapituláciou objednávky, pričom variabilný symbol je číslo objednávky a číslo bankového účtu je dostupné v položke “Kontakt” na našej stránke.

Pokiaľ si vyberiete spôsob platby cez bankový prevod, ktorý nájdete v objednávke pri možnostiach doručenia, potom vás pozývame aby ste uhradili sumu objednávky, ktorá vám príde automaticky na mail na základe potvrdenia objednávky:

Internetový obchod, 5049989393/0900 Slovenská sporitelňa a.s. bankový účet

Pri platbe bankovým prevodom uvedťe Variabilný Symbol číslo objednávky, ktoré vám takisto príde automaticky prostredníctvom mailu, aby sme mohli platbu priradiť.
Pri príležitosti osobného odberu, sme schopní zabezpečiť tovar nadvazujúci na objednávku vytvorenú na webe. (nie je potrebné sa registrovať, prosím, len fakturačné údaje.) Objednať tovar mimo našich priestorov nie je možné! Ďakujeme za pochopenie.
Osobný odber – v prípade záujmu o osbný odber, nás prosím kontaktujte dopredu na našom tel. č. 0917 540 838 alebo prostredníctvom mailu obchod@formotor.sk .( Obchodný sklad je na inej adrese ako sídlo firmy! )

Doručenie tovaru

Objednávky, v závislosti od typu produktu, ktorý ste si objednali, zvyčajne posielame kuriérskou službou počas 1-4 pracovných dní. O termíne dodania budete informovaný prostredníctvom e-mailu a SMS, aby sme vás informovali vopred. V prípade, že dodacia lehota pre vás nie je prijateľná, objednávku môžete samozrejme zrušiť bez akýchkoľvek následkov.
Po odoslaní zásielky v našej časti pracovného dňa, až 95% balíkov dorazí do váśho domova na druhý pracovný deň. Objednávané produkty sú vybavované a posielané od pondelka do piatku v čase od 8 do 14 hodiny (objednávky sú expedované v deň objednania tovaru v uvedenom termíne.)

Kuriérska spoločnosť Vám dovezie tovar priamo na miesto , ktoré si sami určíte (domov, firma a pod.)
Ráno v deň doručenia, Vám kuriérska spoločnosť odošle sms správu s informáciou o doručení zásielky aj s tel. č. na kuriéra, s ktorým sa môžete následne skontaktovať a dohodnúť na termíne doručenia, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.
Kuriér pri rozvoze vždy volá vopred na tel. číslo ktoré uvediete pri objednávke.
Tovar si môžete dať poslať na ľubovoľnú adresu /domov, alebo do práce/, kde sa budete v deň dodania nachádzať.

Ceny dopravy do Českej republiky

Objednávka do 150 € – cena zaslania – 7 € (s DPH)
Objednávka nad 150 € – zaslanie zdarma !

Doručenie ZDARMA

Všetky objednávky nad 80€

Rýchla donáška do 24 hod.

90% tovaru skladom

100% originál

Originálny tovar záruka 100%

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa / Stripe