Shopping Cart

Kontakt: 0917 540 838

Doručenie Slovensko – GLS Kuriér (do 24hod.) 3.99€

Kontaktujte nás

0917 540 838

Sociálne siete

Premôžte hmlu vo veľkom štýle s LEDRIVING FOG PL LED svetlami do hmly

Povedzme  si narovinu, že jazda v hustej hmle nám ničí predstavu zábavy. Ale aj to najhoršie počasie nebude odvádzať pozornosť od štýlového dobrého vzhľadu z LEDriving FOG103 PL hmlových svetiel od Osramu. Tieto kombinované LED svetlá pre denné svietenie a hmlovky sú vybavené farebnou teplotou 6000 stupňov Kelvina a extra širokým uhlom lúča, ktorý zaisťuje dobrú viditeľnosť aj v hustej hmle. Keď sa hmla zdvihne LEDriving FOG PL má stále čo ponúknuť. K dispozícii v piatich farbách – striebornej, zlatej, modrej, ružovej a oranžovej, budú zlepšovať vzhľad takmer akéhokoľvek vozidla. Výberom farebných ornamentov v hmlových svetlách LEDriving FOG103 PL na doplnenie laku auta môžete dať svojmu vozidlu pútavý vzhľad.

 

Prechod na výkonnú LED technológiu je rýchly, pretože jednotky LEDriving FOG103 PL môže nahradiť veľký počet konvenčných 90 milimetrových halogénových svetlometov do hmly. Osobitne navrhnuté prídavné rámy sú k dispozícii pre Volkswagen, Nissan, Infiniti a Toyota modely. Hmlové svetlomety sú kompatibilné s hybridnými automobilmi a vozidlá s automatickými systémami Start-Stop. Zoznam všetkých modelov, pre ktoré je LEDriving FOG103 PL  kompatibilný je k dispozícii tu.

 

Značky áut pre ktoré je možné použitie bez prerábania – Zoznam nájdete tu!

 

Chcete štýlový, moderný vzhľad pre Váš automobil?

OSRAM LEDriving FOG103 PL je ten, kto môže byť ideálnou voľbou pre vás a vaše vozidlo. Súprava používa obe funkcie takže bude hmlovým svetlom aj denným svietením (DRL) a montáž nemôže byť jednoduchšia. Navyše, farebný ornament objektívu vám dáva ďalší impulz štýlu zažiariť na ceste.

Štýlové inovácie

OSRAM LEDriving FOG103 PL Kit je najnovšia inovácia v oblasti stylingu. Nová LED žiarovka OSRAM má zabudovaný DRL, ktorý bude fungovať ako objektív projektora so sofistikovaným dizajnom. Tento Xenon-like objektív vytvára silné svetlo, ktoré bude produkovať pozornosť na ďalší impulz moderného štýlu na ceste.

Bude farebný ornament ovplyvňovať farbu svetla? Budú moje svetlá svietiť farebne?

Upozorňujeme, že farebný ornament poskytuje jemný náznak štýlu počas dňa a nemá vplyv na svetelný výstup alebo farbu svetla. Je navrhnutý tak, aby ponúkol výrazný účinok keď svetlo nesvieti a dokonale tak ladil k farbe a štýlu vozidla. Kvalita a dizajn sú kombinované v sade hmlových a denných svetiel OSRAM LEDriving FOG103 PL na vytvorenie vysoko kvalitného produktu. Svetelný lúč je čisto biela – má farebnú teplotu až 6000K – a ponúka vynikajúce osvetlenie vozovky pred sebou.

Vďaka širokému, homogénnemu svetelnému lúču je zorné pole veľké, čo vám umožní zachytiť potenciálne nebezpečenstvo, zvýšené poveternostnými podmienkami. Konštrukcia LEDriving FOG103 PL je vyhotovená z vysokokvalitných materiálov a poskytuje trvanlivú odolnosť proti nárazu štrku do objektívu a dlhodobú ochranu.

OSRAM-LEDriving-Fog-PL-Five-Colour-Options-1

 

Je to vôbec povolené, nebuem za takéto svetlá pokutovaný?

Táto sada Spĺňa požiadavky predpisov EHK a je plne legálne pre naše cesty. LEDriving FOG103 PL je certifikovaná  podľa SAE, CCC a EAC poriadku. Viac o týchto produktoch sa môžete dozvedieť v našej ponuke denných a hmlových svetiel tu.

ponuka – Led denné svietenie OSRAM

 

Jednoduchá inštalácia

OSRAM-LEDriving-Fog-PL-Installation-Image

Urobte-to-kutilovia, radujte sa! Tieto svetlá sú navrhnuté s myšlienkou jednoduchej inštalácií. Nový odľahčený dizajn používa minimálne nároky na kabeláž pre jednoduchosť a vstavaná riadiaca jednotka umožňuje jednoduchú inštaláciu zostavy. Nie je potrebné sa obávať životnosti, – životnosť OSRAM PL LEDriving FOG Kit je až päťkrát dlhšia ako klasické halogénové hmlové svetlá ktoré boli k dispozícii od výroby.

Hmlové svetlá LEDriving FOG103 PL sú vhodné pre mnoho modelov vozidiel. Sada je navrhnutá tak, aby nahradila štandardné 90mm halogénove hmlové svetlá. Kompatibilné aj s hybridnými vozidlami s 12 voltovým pripojením, a takisto aj s vozidlami vybavenými automatickými systémami štart / stop.

Ak chcete zistiť, či sú svetlá vhodné pre vaše vozidlo, pozrite sa na praktický zoznam vozidiel OSRAM.

Doručenie ZDARMA

Všetky objednávky nad 80€

Rýchla donáška do 24 hod.

90% tovaru skladom

100% originál

Originálny tovar záruka 100%

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa / Stripe