Shopping Cart

Kontakt: 0917 540 838

Doručenie Slovensko – GLS Kuriér (do 24hod.) 3.99€

Kontaktujte nás

0917 540 838

Sociálne siete

Súboj žiaroviek PHILIPS

Aký je rozdiel medzi Philips Racing Vision a Philips White Vision?

Do teraz ste pravdepodobne boli oboznámení s novou Philips Racing Vision. Ale ako ju porovnať s inými bestsellerom – Philips White Vision? Poďme si postaviť tieto dva produkty proti sebe a pozrieť sa na výsledky.

 

Pozrime sa na kľúčové rozdiely medzi Philips Racing Vision and Philips White Vision:

 

Philips Racing Vision Philips White Vision
Farebná teplota 3400K – 3700K Nad 4300K
Svetlo na vozovke O 150% viac než štandardné O 60% viac než štandardné
Legálne pre cestnú komunikáciu? Áno Áno

*Životnosť obidvoch žiaroviek udáva výrobca 450h+.

Kto zvíťazí v „bitke“ žiaroviek?

 

Farebná teplota

philips h7 white vision 12972WH

Vzhľadom k tomu, že Racing Vision je maximálne výkonný produkt, zameriava sa viac na produkovanie najväčšieho možného svetla viac, než na farbu svetla. Farebná teplota tohto produktu je 3400 – 3700 K. To vytvára trošku belšie svetlo než štandard, to umožňuje Vašim očiam sa lepšie sústrediť na cestu a tak rozpoznať potenciálne nebezpečenstvo.

 

Je to Philips White Vision, kto vyhráva toto kolo. Rozmedzie farebnej teploty je nad 4300 K, Vám dáva svieže biele svetlo pre štýlový lem na ceste.

 

 

 

Svetlo na vozovke

philips-racong-visionŽiarovky Philips White Vision produkujú až o 60%viac svetla na ceste než štandard. Dôvodom je, že je to „styling“ žiarovka – zameriava sa na poskytovanie vysokej teploty farieb viac, než na svetelný výkon.

To však neplatí pre Philips Racing Vision. Táto žiarovka produkuje až o 150% viac svetla na ceste ako je štandard – jediná z celého množstva svetlometov od Philips. Racing Vision Vám pomôže zachytiť potenciálne nebezpečenstvo na ceste pred Vami. Plus, pocítite zlepšenie viditeľnosti pri zhoršených a zimných podmienkach.

 

  

Legálnosť pre cestné komunikácie

philips-rvHoci Racing Vision produkuje množstvo svetla a White Vision produkuje svieže biele svetlo, oba produkty sú plne legálne. Žiarovky vyhovujú predpisom ECE, čo znamená, že ich môžete použiť bezpečne a s istotou.

 

Ktorá žiarovka je lepšia?

Všetko záleží od toho, aké žiarovky hľadáte. Ak hľadáte štýlové žiarovky, vyberte si Philips White Vision pre ich svieže biele svetlo. Ak chcete, aby Vám Vaše žiarovky dali najväčšie možné svetlo aké je možné a ktoré Vám pomôže lepšie vidieť pred Vami na ceste, myslíme si, že Philips Racing Vision sú perfektnou voľbou pre Vás.

Doručenie ZDARMA

Všetky objednávky nad 80€

Rýchla donáška do 24 hod.

90% tovaru skladom

100% originál

Originálny tovar záruka 100%

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa / Stripe